Efektowne upięcia bardzo długich włosów

Długie włosy u kobiety to coś, co sprawia wiele kłopotu ich właścicielkom ale za to bardzo podoba się panom. Kobiety krótko obstrzyżone są eleganckie, ale męskie oczy chętniej obracają się za kobietami długowłosymi. Z kolei w przypadku mężczyzn, proporcje w postrzeganiu ich jako atrakcyjnych zmieniają się: panowie z krótkimi włosami, cieszą się większym zainteresowaniem niż panowie z włosami długimi (chyba, że włosy te są wyjątkowo zadbane).

W tym sezonie styliści przygotowali wiele ciekawych propozycji dla pań z długimi włosami. Najmodniejsze fryzury damskie w tym względzie to oczywiście, modne co roku fale i loki. Mogą być to wówczas włosy lekko spięte ale częściej preferowane przez stylistów są włosy całkowicie rozpuszczone, lekko opadające na ramiona czy okalające damskie podbródki. Równie modne propozycje dla włosów długich to także fryzury tapirowane. Są one nie tylko łatwe w samodzielnym wykonaniu ale także nie obciążają zbytnio włosów. Tworzą one tak zwany twórczy nieład na głowie. Długie damskie fryzury to także obowiązkowo ciężkie, długie grzywki najlepiej sięgające po linię brwi oraz dłuższe po bokach. Przedziałek na boku to także świetne towarzystwo dla długich włosów. Również stworzone w ten sposób grzywki tworzące łuk, to także modna propozycja dla pań. Dodatkowo należy nadmienić, iż tego typu uczesanie to najmodniejsze trendy wiosenne.

Styliści nie zapomnieli również o panach, którzy zostali obdarzeni przez naturę długimi włosami, lub którzy zwyczajnie lubią takie długości. Mężczyźni mogą nosić włosy rozpuszczone, wycieniowane, lekko kręcone na końcach. Mogą je też z powodzeniem spiąć na końcach tworzący tym samym luźny kucyk, który nadaje mężczyźnie prawdziwie romantycznego wdzięku…